Jaskinia Behemota

Nowiny

Drugie demo TNO!

23.01.2010, Komentarzy: 0, autor MiB

Ekipa skupiona wokół polskiego projektu wskrzeszenia serii Might and Magic: The New Order opublikowała drugie demo techniczne gry. Programiści skupili się głównie na zmianach w silniku: poprawione zostały tekstury, muzyka oraz możliwość zapisu i odczytu stanu gry. Cieszy fakt, że prace posuwają się naprzód i nie jest to kolejny martwy projekt. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony projektu.

czytaj więcej

The Chaos Conspiracy II

18.01.2010, Komentarzy: 0, autor MiB

Jak podaje Kwasowa Grota grupa zapaleńców pod przewodnictwam Big Daddy Jima pół roku od wydania pierwszej wersji moda do Might and Magic VI - The Chaos Conspiracy opublikował drugą jego odsłonę. Tym razem gracze otrzymali zupełnie nowy produkt skupiający się nie na rozbudowanej fabule czy bogatych lokacjach, ale rozwiązywaniu postawionych przed nimi zadań w surowym świecie wykreowanym przez autorów. Wszystkich fanów MM6 zachęcam do pobrania (instrukcja instalacj) i przekonania się na własnej skórze co oferuje ów mod.

czytaj więcej

Aktualizacja działu MM6

15.01.2010, Komentarzy: 2, autor MiB

Dziś, dzięki zaangażowaniu Tarnooba Jedwabislava, dominium MM6 zostało wzbogacone o dział Artefakty. Autor zapowiada dalsze zmiany, tymczasem wszystkich sympatyków szóstej odsłony wspaniałej serii Might and Magic zapraszam do zapoznania się z owocami Jego pracy. Wierzę, że dodane informacje okażą się przydatne!

czytaj więcej

Archiwum

Wieści z forum

Wycofanie clash od heroes z google play
Dodał Genjer2021s /
heroes 3
Dodał Begrezen /
MM1 - Where Are We?
Dodał Baronus /
Legends of Might & Magic
Dodał Wilkov /
Planowanie gry w szczegółach
Dodał Baronus /